KOMPLEXNÁ STAROSTLIVOSŤ

Začnite žiť so svojím psom správne hneď od začiatku.
 
Výber psieho parťáka je kľúčové rozhodnutie, ktoré ovplyvní Váš život na mnoho nadchádzajúcich rokov. Voľba správnej chovnej stanice a povahy šteniatka predstavuje 70% úspechu, zvyšných 30% zvládneme spoločným tréningom. Som pripravený Vám pomôcť vybrať toho najlepšieho psieho kamaráta, ktorý sa k Vám bude hodiť povahou aj Vašim možnostiam a schopnostiam. Od prvého momentu budeme mať spolu všetko pod kontrolou a Váš sen o spokojnom nažívaní s Vašim psíkom sa môže stať skutočnosťou. Ponúkam priateľský prístup s plnou dávkou profesionality a služby nastavené počas celého života Vášho psíka. Pri vzdelávaní a starostlivosti o psíkov dbám aj na tie najmenšie detaily, aby som každého psíka, s ktorým pracujem, priviedol čo najbližšie k dokonalosti a spokojnosti jeho majiteľa.

Čo komplexná starostlivosť obnáša?

Najdôležitejšie je si určiť, čo od psíka očakávate. Chcete sa venovať psím športom alebo hľadáte len spoločníka pre život? Chcete psíka z útulku alebo od chovateľa? Aké plemeno sa k Vám hodí? A kde ho zohnať? O týchto a ďalších otázkach sa spolu porozprávame a pomôžem Vám vybrať toho najvhodnejšieho psíka pre Vás, aby ste si obaja Váš spoločný život čo najviac užili.

Každý psík je iný. Preto vždy pripravím tréningový plán na mieru prispôsobený osobnosti a potrebám Vášho psíka. Naučím Vás ako so psíkom pracovať a ako mu porozumieť. Počas trvania programu bude mať Váš psík taktiež možnosť sa podľa potreby pravidelne zúčastňovať výcvikových campov vo Vysokých Tatrách, o ktorých si môžete prečítať viac v sekcii tréningov.

Úvodné poradenstvo

Čo očakávate od psa? Ako si predstavujete spolužitie? Chcete psa od chovateľa alebo z útulku?

Výber plemena

Existuje 339 oficiálne uznaných plemien psov. Spolu nájdeme to jediné vhodné práve pre vás.

Povaha šteniatka

U vybraných chovateľov nájdem šteniatka, ktorých povaha vyhovuje vašim požiadavkám.

Zdravotná starostlivosť

Zaistím očkovania, odčervenie a nájdem vo vašom okolí spoľahlivého veterinára.

Výživový plán

Šteniatku pripravím výživový plán pre jeho najlepší vývin, zdravý rast a plnohodnotný život.

Plán na mieru

Každý pes je iný. Výcvikový plán vždy pripravím namieru prispôsobený nielen vašim očakávaniam ale i osobnosti vášho psa.

Vzdelávanie psa doma a v meste

Naučím vášho psa pohybu v mestskom prostredí. Rovnako tak bez rizika zranenia alebo poškodenia majetku v domácom prostredí.

Online databáza informácií o psovi

Kompletné informácie o vašom psovi budete mať kedykoľvek prístupné online.

Hotel pre psa

Ak budete zaneprázdnený, môžeme sa o psa postarať buď u vás doma, alebo ho ubytovať v našich priestoroch.

Cena: od 1000 €/mesiac
Ceny sú uvedené bez DPH.

V prípade záujmu o osobnú schôdzku prosím vyplňte kontaktný formulár v odkaze nižšie. Obratom Vás budeme kontaktovať a všetko Vám podrobne vysvetlíme a spoločne naplánujeme naše prvé osobné stretnutie.
Ceny sú uvedené bez DPH.