PORADENSTVO A TRÉNING

Keď už na svôjho psa nestačíte sami.

Ukážem Vám, ako správne načúvať Vášmu psíkovi a ako ho pochopiť. Platí, že každý problém má svoj dôvod. Som tu na to, aby som daný problém našiel, zanalyzoval ho a odporučil Vám riešenie.

Nevzdávajte to, spoločnými silami to zvládneme.

Nižšie nájdete tri základné typy tréningov, ktoré poskytujem. Všetkým klientom zároveň ponúkam výživové poradenstvo, sieť kvalitných veterinárov a stráženie psíkov v campovom režime.

Camp – min. 19 dní

Táto najefektívnejšia forma tréningu prebieha na Slovensku v oblasti Vysokých Tatier, kde odstránim negatívne návyky Vášho psíka a vybudujem mu nové pevné základy pozitívneho správania. Campu sa môžu zúčastniť psíkovia od malých šteniatok po dospelých, podmienkou je vek do siedmich rokov a kompletná povinná vakcinácia. Prevzatie psíka prebieha u Vás doma, kde detailne preberieme Váš vzťah so psíkom a ukážete mi, ako spolu fungujete. Na cestu potom psík potrebuje iba očkovací preukaz, v prípade zahraničných klientov Pet pas a svoje krmivo. Po dohovore môžem tiež krmivo zaistiť a zaopatriť psíka typom stravy, na akú je zvyknutý a ktorá mu vyhovuje.

V samotnom campe je vždy súčasne taký počet psíkov, aby som sa im spoločne so svojimi asistentmi mohol všetkým adekvátne venovať a vytvárať dostatočne zaujímavé aktivity po celé dni. Počas campu sa tiež môže stať, že kvôli vzdialenejším individuálnym tréningom bude psík niektoré dni v starostlivosti mojich skvelých asistentov Mateja a Filipa, ktorí s ním budú tiež pracovať od samého začiatku pod mojím dohľadom a zaistia mu starostlivosť a tréning podľa dohodnutých inštrukcií. V priebehu campu je samozrejmosťou, že Vás budem informovať o pokroku a spokojnosti Vášho psíka.

Po skončení campu, ktorý sa niekedy môže o niekoľko dní predĺžiť v závislosti od náročnosti napravovaného problému, Vám psíka opäť priveziem a dôkladne si prejdeme, ako teraz s Vaším psíkom budete pracovať, aby si aj s Vami osvojil nové správne vzorce správania a mohli ste spokojne pokračovať vo Vašom spoločnom živote.

Cena:
95 €/deň
+ cestovné 0,55 €/km
Ceny sú uvedené bez DPH.

Tréning u Vás doma – 1-1,5 hod

V rámci individuálnej tréningovej hodiny v domácom prostredí psíka sa najprv zameriam na identifikáciu nežiaducich návykov a správania. Potom sa dohodneme na zostavení najefektívnejšieho plánu nápravy s ohľadom na rozsah a závažnosť problémov. V prípade malého šteniatka Vám ukážem, ako vybudovať pevné základy správneho chovania a predísť vytvoreniu zlozvykov. Tréning štandardne prebieha v Prahe, Brne, Bratislave, Poprade, Košiciach a ich okolí. V prípade záujmu o inú lokalitu je možná individuálna dohoda.

Cena: 250 € / 6.250 Kč
Ceny sú uvedené bez DPH.

Tréning u Vás doma – 2-3 dni

Intenzívny viacdňový tréning u Vás doma, či už v SR, ČR alebo inde v zahraničí, je vhodná voľba pre elimináciu zlozvykov psíka doma aj vo vonkajšom prostredí. Pri zaistení ubytovania Vám budem po celú dobu k dispozícii. Táto intenzívnejšia varianta mi umožní lepšie a rýchlejšie pochopiť povahu a problém Vášho psíka a vybrať najvhodnejšie riešenie.
Cena: Individuálne

Budovanie vzťahu

Našim spoločným cieľom je silnejšie puto, ktoré si s vašim psom vybudujete. Naučíte sa porozumieť reči vášho psa.

Plán na mieru

Každý pes je iný. Výcvikový plán vždy pripravíme namieru v súlade s vašimi očakávaniami a osobnosťou vášho psa.

Zmena návykov

Zistíme príčinu negatívnych návykov vášho psa aj vás a nahradíme ich novými pozitívnymi návykmi.

Kvalitná výživa

Určite chcete, aby mal váš pes všetky potrebné živiny. Viem, ktoré to sú, poradím a odporučím vám vhodnú výživu.

Zdravotná starostlivosť

V prípade potreby vás spojím s tými najlepšími veterinármi vo vašom okolí.

Hotel pre psa

Ak budete zaneprázdnený, môžeme sa o vášho psa postarať buď u vás doma, alebo ho ubytovať v našich priestoroch.

V prípade záujmu o osobnú schôdzku prosím vyplňte kontaktný formulár v odkaze nižšie. Obratom Vás budeme kontaktovať a všetko Vám podrobne vysvetlíme a spoločne naplánujeme naše prvé osobné stretnutie.
Ceny sú uvedené bez DPH.